Student

Tato rubrika je určena studentům Vysoké školy finanční a správní k získávání potřebných informací pro zdárný průběh studia. Aktualizace a případný rozvoj této rubriky odpovídá aktuálním požadavkům a potřebám vzniklým v průběhu akademického roku. Hodně úspěchů při studiu, mladí přátelé!

 

 

 

Materiály k přednáškám a seminářům jsou publikovány průběžně a z kapacitních důvodů není možné vystavovat všechny prezentace na tomto webu. V případě zájmu o další nezveřejněné materiály mne kontaktujte elektronicky. Některé materiály nemohou být z taktických důvodů zveřejňovány, aby nedocházelo k neřízenému šíření bez vědomí autora. Jedná se o ochranu autorských práv. Důrazně žádám všechny studenty, aby nepoužívali pro studijní účely neautorizované materiály z portálu Matroš.cz. Dochází tak k šíření dezinformací a následně k chybným projevům u zkoušek.

Prezentace a další studijní materiály budou publikovány průběžně nebo až na konci semestru, aby nedocházelo k tomu, že studenti díky tomu, že mají k dispozici studijní materiály už před semestrální výukou (podklady pro přednášky) omezí svou účast na přednáškách a cvičeních. Platí zásada, že na přednáškách a cvičeních vyučující sděluje to, co v podkladech není obsaženo, proto je účast vhodná a pro zdárné zakončení předmětu zkouškou či jiným způsobem nutná.

Rozvrh pedagoga pro ZS 2017 je k dispozici na IS. Dodržujte, prosím, časové možnosti pedagoga.